Manifesto

Out Kampanyası

Atesit'lerin kendilerin göstermesini isteyene kampanya

 

Ateistler her zaman akılcı düşünce konusunda en önde yer almışlar, aydınlanmada yol gösterenlerden olmuşlardır. Şimdi de sizler OUT Kampanyası'na dahil olarak idealizminizi paylaşabilirsiniz.

come out

Ateistlerin sayısı, birçok insanın düşündüğünden çok daha fazladır. Kendi kimliğinizi AÇIĞA ÇIKARIN! Kendinizi özgür hissedeceksiniz ve sizin örnek olmanız başkalarının da AÇIĞA ÇIKMASI için cesaretlendirici olacak. (Başkalarını "açığa" çıkarmayın, bunun yerine onların kendilerini hazır hissetliklerinde AÇIĞA çıkmaları için bekleyin).

reach out

OUT Kampanyası, bireylerin yalnız olmadıklarını başkalarına bildirmelerini sağlar. Ayrıca sohbet açmak için güzel bir yol da olabilir ve ateistlerin klişeleşmiş ve basmakalıp laflarından kurtulmaya yardımcı olur. Hiçbir yere gitme niyetinde olmadığımızı ve bizleri kınayıp, karanlıklara itenlere izin vermeyeceğimizi dünyanın bilmesini sağlayın.

speak out

OUT Kampanyası'na katılan insan sayısı git gide arttıkça, din tarafından korkutulan insan sayısı git gide azalacaktır. Bizler, başkalarının, ateistlerin farklı görünümlerde, boylarda, renklerde ve kişiliklerde olabileceğini anlamasına yardımcı olacağız. Bizler işçileriz ve uzmanlarız. Bizler anneleriz, babalarız, oğullarız, kızlarız, kız kardeşleriz, erkek kardeşleriz, büyük baba ve büyük anneleriz. Bizler insanız (bizler primatız), bizler iyi birer arkadaş ve iyi birer vatandaşız. Bizler doğaüstü şeylere bağlı olmaya ihtiyacı olmayan iyi insanlarız.

keep out

Şimdi, dinin okullardaki ve politikalardaki tüm zorlamalarına ilişkin olarak seslerimizi duyurmanın vaktidir. Milyonlarca diğerleriyle birlikte, ateistler de dini meselelerin çocuklarımızın ve hükümetlerimizin boğazlarından zorla içeri tıkılmasından usandılar. Doğaüstü şeyleri, ahlak kurallarımızdan ve devlet politikalarından UZAK TUTMAK zorundayız.

Zamanı geldi, şimdi toparlanın ve...

stand out

OUT Kampanyası için birçok ilginç aktivitemiz ve planımız var. Gelişmeleri takip etmek istiyorsanız OutCampaign.org adresine göz atmayı unutmayın.

zafer.teker , 27.09.2014

Bu Sayfayı Paylaş:

Fibiler Üyelerinin Yorumları


Tüm üyeler içeriklere yorum ekleyerek katkıda bulunabilir : Yorum Gir

Misafir Yorumları
Bu Sayfayı Paylaş:

İletişim Bilgileri

Takip Et

Her Hakkı Saklıdır. Bu sitede yayınlanan tüm bilgi ve fikirlerin kullanımından fibiler.com sorumlu değildir. Bu sitede üretilmiş , derlenmiş içerikleri, fibiler.com'u kaynak göstermek koşuluyla kendi sitenizde kullanılabilirsiniz. Ancak telif hakkı olan içeriklerin hakları sahiplerine aittir