Sav

Cengiz Han Kan Dökücüdür

Cengiz Han milyonlarca insanı katletmiş bir kan dökücüdür ve barbardır.
zafer.teker , 27.09.2014

Bu Sayfayı Paylaş:

Fibiler Üyelerinin Yorumları

Misafir12345   Kabul Etmedi

 O zamanlarda devletlerin birbiri üzerinde hakimiyet kurabilmesi veya kendilerini savunabilmeleri için kan dökümü kaçınılmazdı.


asdasd   Kabul Etmedi

Adam akıllı,çevik, askeri sekası olan birisi almış.Amerika'ya sen kan dökücüsün Japonya'ya atom bambası attın ne oldu deseniz öldürürler. Güçlü olan kazanıyor.


zafer.teker   Kabul Etmedi

Dünyanın yarısını çiçeklerle ele geçirecek hali yok herhalde.. 

Şehirlerde milyonlarca insanları katletti diyenler kimler ? Hep Cengiz Han tarafından yenilgiye uğratılmış o dönemdeki Müslümanlar, Çinliler vs.. Bunlar yalan en azından abartma olamaz mı ? Ayrıca Moğollar bu tür söylenceleri bilerek yayıyor bile olabilir. Bu şekilde bir çok şehri kolayca ele geçirdiler. 

Bugün bile 1.5 milyon Ermeni öldürüldü, 6 milyon Yahudi oldürüldü diye palavra atanlar o çağlarda kim bilir ne tür palavralar atmıştır.. 

Roma'lılar Kartaca'yı yerle bir etmediler mi ? Bizans'lılar bir çok yerde aynı şeyi yaptılar. Çinliler yaptıkları da saymakla bitmez. "Uygar Avrupa'lıların" Afrika'da ve Hindistan'da , Amerika yerlilerine yaptıkları yanında Moğolların yaptıkları hiç sayılır. Ama bütün bunlara rağmen nedense kan dökücü sıfatı sadece Cengiz Han'a veya Timur'a söyleniyor...Tüm üyeler içeriklere yorum ekleyerek katkıda bulunabilir : Yorum Gir

Misafir Yorumları
Bu Sayfayı Paylaş:

İletişim Bilgileri

Takip Et

Her Hakkı Saklıdır. Bu sitede yayınlanan tüm bilgi ve fikirlerin kullanımından fibiler.com sorumlu değildir. Bu sitede üretilmiş , derlenmiş içerikleri, fibiler.com'u kaynak göstermek koşuluyla kendi sitenizde kullanılabilirsiniz. Ancak telif hakkı olan içeriklerin hakları sahiplerine aittir