Bu Sayfayı Paylaş:

Eser

Derinlemesine Java

Sahipleri : Önder Teker
Godoro eğitim firmasının kurucusu Önder Teker'in Java ile ilgili kitabı. Kitap javanın temel konularından ileri konularına kadar konuları işlemektedir.

Materyal

Doğrudan Java Kitabını Zafer Teker Tanıtıyor

Doğrudan Java (Fundamentals, Database, Desktop, Programming) kitabını, kitabın yazarı olan Zafer Teker tanıtıyor. Temel dil, Collection, Nesneye Yönelik Programlama, Thread/Timer, I/O, Socket, Desktop bölümlerinden bahsediliyor

Materyal

Doğrudan Java Web/Enterprise Kitabını Zafer Teker Tanıtıyor

Doğrudan Java (Web, Enterprise, Mobile, Programming) kitabını, kitabın yazarı olan Zafer Teker tanıtıyor. Kitapta işlenen konulardan bahsediliyor. Kitabın önemli özelliklerine değiniliyor.XML, Servlet, JSP, JSF, Web Servis (SOAP/REST), EJB, JMS, Android bölümlerinden bahsediliyor.

Materyal

Doğrudan Java Eclipse Kitabını Zafer Teker Tanıtıyor

Doğrudan Java Eclipse kitabını yazarı Zafer Teker tanıtıyor. Bu kitap sadece Eclipse'i anlatan Türkçedeki tek kitaptırEclipse kurulum, çalıştırma, workspace, view, preject, editor, java code yazma, coding, refactoring, compile ve run (derleme ve çalıştırma), debug gibi içerikte nelerin geçtiği bahsedilmektedir.Bu Sayfayı Paylaş:

İletişim Bilgileri

Takip Et

Her Hakkı Saklıdır. Bu sitede yayınlanan tüm bilgi ve fikirlerin kullanımından fibiler.com sorumlu değildir. Bu sitede üretilmiş , derlenmiş içerikleri, fibiler.com'u kaynak göstermek koşuluyla kendi sitenizde kullanılabilirsiniz. Ancak telif hakkı olan içeriklerin hakları sahiplerine aittir