Banner Yayınlama

Fibiler.com üzerinde reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Eğer fibiler.com üzerinde reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız : mh at fibiler.com'a mail atabilir veya Bize Yazın sayfasında bizimle iletişim geçebilirsiniz.
Fibiler.com çoğunluğu orta, lise ve üniversite öğrencileri olmak üzere çok farklı kesimlerden ayda ortalama 50 bin ile 100 bin arasında kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir. Yine ayda ortalama 70 bin- 120 bin sayfa görüntülenmektedir.
Yukarıdaki değerlere göre aynı sayfada iki reklam bulunması halinde ayda 140 bin kez görüntüleneceği anlamına gelmektedir.
Reklamlar tüm siteye eklenebileceği gibi, sadece istenilen kategori ve altındaki sayfalara da eklenebilir.
tekzaf tarafından 20.05.2018 tarihinde eklenmiş/güncellenmiştir.

Bu Sayfayı Paylaş:

İlgili Kategoriler ve İçerikleri

Fibiler : fibiler.com Fibi Fibiler.com Hakkında Fibiler.com'un Logosu Fibilemek Fibiler.com'a Eklenen İçeriklerde ve Seçimler.. Fibiler.com portalının daha başarılı olması i.. Fibiler.com'un Facebook Sayfası Fibiler.com'un Twitter Hesabı Fibiler.com'un Google+ Sayfası Fibiler.com Ekran Görüntüsü İçerik Sağlayıcı Olun Birlikte Kazanalım Banner Yayınlama FCL

Fibiler Üyelerinin Yorumları


Tüm üyeler içeriklere yorum ekleyerek katkıda bulunabilir : Yorum GirBu Sayfayı Paylaş:

İletişim/Bize Yazın   mh@fibiler.com   Google+   Facebook   Twitter   fibiler@googlegroups.com
Her Hakkı Saklıdır
Bu sitede yayınlanan tüm bilgi ve fikirlerin kullanımından fibiler.com sorumlu değildir.
Bu sitede üretilmiş , derlenmiş içerikleri, fibiler.com'u kaynak göstermek koşuluyla kendi sitenizde kullanılabilirsiniz. Ancak telif hakkı olan içeriklerin hakları sahiplerine aittir